• Bağcılar Psikoteknik Hoşgeldiniz
  • Bize Ulaşın : (0212) 433 43 33

Kurumsal

Kurumsal

Bağcılar Psikoteknik Merkezi

Türkiye'nin En Büyük Psikoteknik Merkezi

Bize Ulaşın : • (0212) 433 33 80 • (0542) 749 92 61

Kurumsal

BAĞCILAR PSİKOTEKNİK MERKEZ EĞİTİM DANIŞMANLIK ŞİRKETİ

MİLLİ EĞİTİM  Bakanlığı  Ve Sağlık Bakanlığından Resmi Olarak Yetkilendirilerek  Mesleki Yeterlilik Eğitimleri ve PSİKOTEKNİK  eğitimi vermek üzere İSTANBUL ‘ da Bağcılar ve Beylikdüzü, Hadımköy, Şirinevler, Zeytinburnu, Sefaköy, Zeytinburnu, Samsun olmak üzere 7 şubesimiz mevcuttur.

Kaliteli Eğitim Anlayışını Ilke Edinen  Kurumumuz , Deneyimli  Ve Uzman Kadrosu Ile SRC, ODY, ÜDY  Mesleki  Belgeleri Ve PSİKOTEKNİK  Raporu  Gerekli Mesleki Yeterlilik Eğitimlerini Uygulamakta, Sınavlarda %100 Başarıyı Hedeflemekte , En Önemlisi  Lider Ve Gelişmekte Olan Bir Çok Firmaya ,Yöneticilerine , Şoför Personellerine Ve Siz Şoförlere  Ulaştırma Faaliyetlerindeki Sağlıklı Işleyiş Kurallarının Tam Olarak Öğretilmesi  Ve Kazandırılmasını Sağlamaktadır.

Çağdaş Alt Yapımızla Ve Alanında En Iyisi Olan Profesyonel Kadromuzla  Hizmetlerimizin Etkinliğini, Kalitesini Ve Verimliliği Arttırabilmek Adına Sürekli Kendimizi Geliştirdik. Avrupa Birliği Uyum Yasaları Çerçevesinde Düzenlenen Yasal Mevzuatlar  Takip Edilerek  Doğru Ve ,Güncel Bilgilere Hakim Olan  Kurumumuz Güvenilirllik Kazanmış ,Herkesin Tercih Ettiği Bir Kurum Olmuştur.

Kaliteli Eğitim Anlayışını Ilke Edinerek  Nitelik Yönünden Değişime Uyum Gücü Kazandırılmış Bireyler Yetiştirerek Işletmelerin Ve Türkiye ‘Nin Rekabet Günü Yükseltmek , Etik Çalışma Prensibi Ile Türkiye’nin Öncü Kurumu Olmaktır.

Psikoteknik Belgesi Ticari Amaçlı Sürücülük Faaliyeti Gösteren Arkadaşlarımızın  Mesleklerini Icra Edebilmek Için Sahip Olunması Gerekilen Belgelerin Başında Gelmektedir. Bu Faaliyet Kapsamında İl Sağlık Müdürlüklerince Denetmenler Ile Yapılan Denetimler Sonucunda Ruhsat Almış Merkezler Tarafından Sürücü Arkadaşlara Yetkili Psikolog Eşliğinde Uygulanan Teste Bağlı Sistematik Bir Rapor Olarak Düzenlenmektedir. Bu Kapsamda Özel Bağcılar Psikoteknik Değerlendirme Merkezimiz Sürücü Arkadaşlara İl Sağlık Müdürlüğü’nce Onaylanmış Yetkili Kurum Ve Yetkili Psikoloğu Ile  Faaliyet Göstermektedir.

728317

Toplam Verilen Rapor

18

Günlük Rapor

728317

Mutlu Sürücülerimiz

724

Kurumsal Müşteri

× WhatsApp